Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Koivunen Tapio tapio.koivunen@eurajoenlatka.fi 0405768883
Talousvastaava Seikkula Sari sari.seikkula@eurajoenlatka.fi 0400 501 692
Valmennusvastaava Leskinen Vesa vesa.leskinen@eurajoenlatka.fi +358 40 586 0304
Varustepäällikkö Tammi Manu manu.tammi@eurajoenlatka.fi 0500537626
Johtokunnan jäsen Korpela Juha juha.korpela@eurajoenlatka.fi 0505725181
Johtokunnan jäsen Miikkulainen Misa misa.miikkulainen@eurajoenlatka.fi 044-3787404
Johtokunnan jäsen Näyrä Saku saku.nayra@eurajoenlatka.fi 0414352912
Johtokunnan jäsen Siitonen Miika miika.siitonen@eurajoenlatka.fi 050 3078 475
Kahviovastaava Huppunen Maire 0505690439
Eurajoen Lätkä
«  Huhtikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kategoriat